Colexio Oficial de Arquitectos de Galicia
Colexio Oficial de Arquitectos de Galicia

Información de Contacto

Colexio Oficial de Arquitectos de Galicia
Antonio Maroño Cal
Praza da Quintana, 3 - Casa da Conga
15704
Santiago de Compostela
A Coruña
+34 981 552 400
+34 981 561 658
...
www.coag.es

Horario

Luns: 9.00 a 15.00 y 16.30 a 21.00 horas

Martes a venres: 9.00 a 15.00 horas

Competencias y funciones

Localización

© pelloquin.com

Delegaciones

Sede Colexial
Praza da Quintana, 3
Casa da Conga
15704 Santiago de Compostela
Tel. 981 552 400
Fax 981 561 658
sede@colexiodearquitectos.org
http://www.coag.es


DELEGACIÓNS

A Coruña
Federico Tapia, 64 - baixo
15005 A Coruña
Tel. 981 122 255 – 636 995 861
Fax 981 122 344
coruna@colexiodearquitectos.org
http://coruna.coag.es

Lugo
Puro Cora Xornalistas, 1
27002 Lugo
Tel. 982 230 011
Fax 982 245 557
lugo@colexiodearquitectos.org
http://www.coaglugo.es


Ourense
Plaza Mayor, nº 7 - planta 4ª
32005 Ourense
Tel. 988 210 553
Fax 988 210 873
ourense@colexiodearquitectos.org
http://www.coagourense.es


Pontevedra
Pastor Díaz 1, 1º A
36001 Pontevedra
Tel. 986 859 158
Fax 986 845 126
pontevedra@colexiodearquitectos.org
http://www.coagpontevedra.es


Vigo
Rúa Doctor Cadaval, 5
36202 Vigo
Tel. 986 439 633
Fax 986 438 770
vigo@colexiodearquitectos.org
http://www.coagvigo.es


Ferrol
Real, 14 -16. Baixo
15402 Ferrol
Tel. 981 371 545
Fax 981 318 565
ferrol@colexiodearquitectos.org
http://ferrol.coag.es


Santiago de Compostela
Praza da Quintana 1, 1º
15704 Santiago de Compostela
Tel. 981 595 898
Fax 981 594 720
santiago@colexiodearquitectos.org
http://www.coag.es/websantiago

Contacto Unión Profesional de Galicia

Sede Social

Rúa do Banquete de Conxo, 6
15706 Santiago de Compostela
http://www.unionprofesionaldegalicia.org

Cómo llegar
Ver plano

Secretaría Técnica
Tel.  881 168 635 _ 600 766 276
secretaria@unionprofesionaldegalicia.org

 

Gabinete de Prensa
Tel. 679 486 961
prensa@unionprofesionaldegalicia.org